Lokalizacja: 20km za Dortmundem
Zarobki: 2600€ brutto + 14/28€ diety

EDEL-Certyfikowana Agencja Doradztwa Personalnego (KRAZ 20940)  z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kierowców zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w niemieckiej firmie transportowej, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Kierowca C+E Niemcy-  plandeka, 2600€, Dortmund

Miejsce pracy: okolice Dortmundu

Opis stanowiska:

-transport towarów na paletach albo szkła w skrzyniach plandeką

-trasy dalekobieżne po Niemczech

-praca bez systemu od poniedziałku do piątku z wolnym weekendem

-weekend w pensjonacie

Oferujemy:

-stałą pracę w niemieckiej firmie transportowej w oparciu o niemiecką umowę o pracę

-wynagrodzenie : 2600€ brutto + diety 14/28€

-niemieckie ubezpieczenie i składki emerytalne

-pomoc w załatwieniu Kindergeld

Wymagania:

-prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy

-doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E

PODSTAWOWY ADR

-niemiecki transportowy

-chęć do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie Cv na nasz adres e-mail z dopiskiem  Plandeka/Dortmund

Nr telefonu: +48 721 776 333, 71 715 01 99

e-mail: kontakt@edel.net.pl

www.edel.net.pl

Od kandydatów nie pobieramy prowizji!

Proszę o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Wyślij do nas swoje CV

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta wypełnij formularz obok. Skontaktujemy się z Tobą! W razie problemów zadzwoń do nas: