Lokalizacja: Hanower
Zarobki: 2200-2400€ brutto + diety

EDEL-Certyfikowana Agencja Doradztwa Personalnego z siedzibą we Wrocławiu (KRAZ 20940)  poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą stałą zagranicą. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

W chwili obecnej poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisko:

Kierowca krajowy C+E- wywrotka, 2200-2400€ na umowie + diety

Miejsce pracy: okolice Hanoweru

Opis stanowiska:

-transport nawozu/ziemi wywrotką

-praca bez systemu od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę

-2200-2400€ brutto + diety

-niemieckie świadczenia socjale w tym pomoc w załatwieniu Kindergeld

Wymagania:

-doświadczenie na ww. stanowisku

prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy

-podstawowa znajomość języka niemieckiego

-dyspozycyjność

Wyślij do nas swoje CV

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta wypełnij formularz obok. Skontaktujemy się z Tobą! W razie problemów zadzwoń do nas: