O firmie

EDEL jest Międzynarodową Certyfikowaną Agencją Doradztwa Personalnego (KRAZ 20940) specjalizującą się w rekrutacji pracowników na rynki zachodnie ze szczególnym uwzględnieniem kierowców zawodowych kategorii C+E. 

Nasza firma oferuje wyłącznie legalne zatrudnienie na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Współpracujemy z najlepszymi firmami za granicą, tym samym podjęcie pracy z naszą pomocą gwarantuje stabilne zatrudnienie na długie lata.

Chętnie pomożemy w znalezieniu pracy kierowcom z doświadczeniem jak i tym, którzy są na początku swojej kariery zawodowej. W naszej bazie posiadamy oferty zarówno z podstawową znajomością języka niemieckiego i angielskiego jak i bez konieczności posługiwania się językiem obcym. Każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Posiadamy oferty na zestawy typu: plandeki, firany, tandemy, przyczepy, cysterny, silosy, wywrotki, lory, kontenery morskie, kontenery BDF i inne. W zależności od firm transportowych kierowca może podjąć pracę na system bądź pozostać na stałe w Niemczech.

Naszym kandydatom Oferujemy:

Od kandydatów
nie pobieramy prowizji!

Dołącz do nas już dziś!

Dołącz do nas już dziś!

Zapraszamy do kontaktu

 +48 71 715 01 99

 +48 721 776 333