Lokalizacja: Norderney
Zarobki: 16€ brutto/h, mieszkanie 400€

EDEL-Certyfikowana Agencja Doradztwa Personalnego (KRAZ 20940)  z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą stałą zagranicą. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Kierowca autobusu kat. D Niemcy- wyspa Norderney, 16€/h

Miejsce pracy: wyspa Norderney

Opis stanowiska:

-transport pasażerów po wyspie Norderney

-praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w sobotę i niedzielę

Oferujemy:

-stałą pracę w niemieckiej firmie transportowej w oparciu o niemiecką umowę o pracę

-wynagrodzenie : 16€ brutto/h + dodatki za sobotę i niedzielę

– koszt zakwaterowania 400€

Wymagania:

-prawo jazdy kat. D z kodem 95

podstawy języka niemieckiego- warunek konieczny

-karta kierowcy

-doświadczenie

-chęć do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie Cv na nasz adres e-mail z dopiskiem autobus/Norderney

komórka: +48 721 776 333

e-mail: kontakt@edel.net.pl

www.edel.net.pl

Od kandydatów nie pobieramy prowizji!

Proszę o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Wyślij do nas swoje CV

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta wypełnij formularz obok. Skontaktujemy się z Tobą! W razie problemów zadzwoń do nas: